×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 388

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 460
Mar 25

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników w obliczu panującej epidemii nasze laboratorium od poniedziałku tj. 30.03.2020 r. do odwołania będzie czynne w godzinach 8:00 – 16:00.

Prosimy wziąć to pod uwagę planując dostarczenie próbek do badań.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nr tel. (91) 462 45 54.

Zmiana godzin przyjęć próbek nie ma wpływu na wykonywane badania - badania są nadal wykonywane rutynowo.

Cze 19

Szanowni Państwo

„LABO-WET” Sp. z o.o. Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne jest administratorem Państwa Danych osobowych, w związku z powyższym udostępniamy politykę prywatności zawierającą wymagane prawem informacje o przetwarzaniu Państwa danych osobowych. 

Mar 19

W związku z przekształceniem Spółki z dotychczasowej formy prawnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością uprzejmie informujemy, że dokonane zostało  przekształcenie „LABO -WET” Stefan Staszewski, Robert Gutarowicz  Spółka Jawna Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne z siedzibą w Szczecinie („Spółka Przekształcana”) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą „LABO-WET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne („Spółka Przekształcona”), w której udziałowcami pozostają dotychczasowi Wspólnicy.

Przekształcenie wchodzi w życie od dnia rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wpis przekształcenia do KRS nastąpił z dniem 16 marca 2018 r.

Sty 10

Od dnia 23.03.2018 r. wprowadzono nowe zlecenia i protokoły pobrania próbek w kierunku Salmonella i mykoplazm.

Lut 18

Laboratorium czynne:  pon. – pt. 8.00 – 19.00 sob. 8.00 – 14.00

Cze 29

Coraz więcej zakładów leczniczych dla zwierząt zleca wykonanie w naszym laboratorium autoszczepionek dla małych zwierząt. Najczęściej dotyczy to przypadków nawracających problemów związanych z zakażeniami lekoopornymi szczepami gronkowców, Escherichia coli, Pseudomonas spp. oraz grzybów drożdżopodobnych. Szczepienie tymi preparatami, szczególnie z jednoczesną terapią antybiotykową, dają zachęcające efekty. Warto spróbować.

Cze 28

Aby zapewnić szybkie przekazywanie zarówno faktur jak i sprawozdań z badań, m.in. dotyczących realizacji krajowych programów zwalczania salmonellozy i mykoplazmozy drobiu, uruchomiliśmy możliwość ich przesyłania wyłącznie drogą poczty elektronicznej z zastosowaniem bezpiecznego kwalifikowanego podpisu elektronicznego.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/numodusversus/html/com_k2/default/category.php on line 259