Zawiadomienie o zmianie statusu spółki

19 marzec 2018

W związku z przekształceniem Spółki z dotychczasowej formy prawnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością uprzejmie informujemy, że dokonane zostało  przekształcenie „LABO -WET” Stefan Staszewski, Robert Gutarowicz  Spółka Jawna Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne z siedzibą w Szczecinie („Spółka Przekształcana”) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą „LABO-WET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne („Spółka Przekształcona”), w której udziałowcami pozostają dotychczasowi Wspólnicy.

Przekształcenie wchodzi w życie od dnia rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wpis przekształcenia do KRS nastąpił z dniem 16 marca 2018 r.

Poza zmianami w nazwie, zmiany dotyczą numeru KRS i adresu siedziby Spółki. Aktualny nr KRS to 0000722968. Numery NIP i REGON pozostają bez zmiany.

Adresem siedziby spółki i jednocześnie miejscem wykonywania działalności jest obecnie ul. Pyrzycka 9 A 70-892 Szczecin. Spółka przekształcona kontynuuje w pełnym zakresie działalność spółki przekształcanej oraz przejmuje wszelkie jej prawa i obowiązki. Korespondencję prosimy kierować na nowy adres. Adres poczty e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz strony www.labowet.pl pozostają niezmienione.

 

Dane spółki przekształconej:

„LABO-WET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne

Ul. Pyrzycka 9 A

70-892 Szczecin

 

 

NIP 9552176658

REGON 320243031

KRS 0000722968

                                                 

 

                                                          Z poważaniem   Kierownik Laboratorium

                                                                                     Dr n. wet. Jan Pawiński